Laserowe skanery kodów kreskowych pomogą CI szybciej sprzedawać

i zminimalizują straty magazynowe! Wybierz interface bluetooth, wifi lub USB. Nasze skanery działają z każdą aplikacją!

586 005 350

Honeywell Voyager 1250g to ręczny, jednoliniowy skaner laserowy, stworzony na platformie czytników serii Voyager (jednej z najlepiej rozpoznawalnych linii skanerów na świecie). Dzięki nowemu układowi skanującemu, świetnie radzi sobie z odczytem kodów jednowymiarowych (w tym GS1 DataBar), dużych kodów logistycznych, a także złej jakości i uszkodzonych. Zaprojektowany z myślą o pracy w warunkach intensywnego użytkowania. Duży zasięg odczytu (nawet do 44 cm) oraz uchwyt pistoletowy zapewniają komfort pracy oraz dużą wydajność skanowania. Te dwie cechy, dają możliwość odczytu kodów kreskowych z towarów w trudno dostępnych miejscach (np. w dolnej części wózka), czy łatwej inwentaryzacji towaru znajdującego się na wysokich pólkach.

 

  299,99 zł 

Sprzedanych         1000+

Bezawaryjność       99,9%

Polecenia            100,0%

Wysoce wydajny czytnik kodów kreskowych oparty na zaawansowanej technologii odczytuje wszystkie najpopularniejsze kody kreskowe zarówno jednowymiarowe jak i kody RSS. Charakteryzuje się niewielkim ciężarem i ergonomicznym kształtem co znacznie ułatwia i usprawnia prace. Wbudowana pamięć pozwala na zapamiętanie do 300 000 skanów a dołączona książeczka kodów (jęz. ang.) pozwala na ich szybkie przesłanie do stacji. Najnowsza technika laserowa zapewnia wsparcie odczytu dla słabo czytelnych jak i mniej wyraźnych kodów. Przeznaczony jest do pracy w sklepach, hurtowniach, firmach i innych przedsiębiorstwach, gdzie kody kreskowe ułatwiają pracę z towarem. Zasięg radiowy czytnika ze stacją bazową wynosi aż do 200m! Obudowa oraz przycisk wyzwalający zostały zaprojektowane do łatwej i wygodnej pracy zarówno dla pracowników prawo- i leworęcznych. Dzięki niewielkiej wadze nawet długie użytkowanie czytnika nie jest męczące.

  199,99 zł 

Sprzedanych          200+

Bezawaryjność       99,9%

Polecenia            100,0%

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych EDIKSON BP wyróżnia ergonomia oraz bezprzewodowa komunikacja z odbiornikiem na odległość aż do 200 metrów. Doskonale sprawdzi się tam, gdzie nie są mile widziane plątające się kable. Mocna bateria pozwala na całodniową bezproblemową pracę. Odczytuje wiodące jednowymiarowe kody kreskowe. Jest to czytnik laserowy. Odczyt kodów jest bardzo szybki. W systemie instaluje się jako wirtualna klawiatura, wiernie odtwarza skanowane kody. Istnieje możliwość programowania czytnika. Można ustawić takie parametry jak: pasmo komunikacji, id urządzenie (może być wykorzystywane jako prefix skanowanych kodów), czas przejścia w tryb uśpienia, znak sufixu (nowa linia, tab), tryb ciągły, język i wiele innych. 

  199,99 zł 

Sprzedanych          500+

Bezawaryjność       99,9%

Polecenia            100,0%

Skaner ręczny EDIKSON BP AT umożliwia szybkie, niezawodne skanowanie, a jego wytrzymała, lekka konstrukcja jeszcze bardziej podnosi wydajność i skuteczność urządzenia Szeroki zakres odczytu kodów kreskowych (od 0 do 43 cm.) sprawia, iż EDIKSON BP AT doskonale sprawdza się zarówno w detalicznym punkcie sprzedaży, jak i na zapleczu, przy łóżku pacjenta czy w bibliotece szkolnej. Dzięki dynamicznym możliwościom skanowania i dużemu zakresowi odczytu, urządzenie EDIKSON BP AT szybko i dokładnie pobiera dane, co pomaga zwiększyć tempo i wydajność pracy. System Intellistand™ umożliwia skanowanie umieszczonych przed nim kodów oraz łatwe przełączanie pomiędzy trybem ręcznym a trybem pracy na podstawce. Opatentowana konstrukcja wykorzystująca pojedynczą płytkę obwodu drukowanego eliminuje typowe miejsca występowania awarii, czyli połączenia pomiędzy wieloma płytkami. Element skanujący z płynnym polimerem chroni moduł przed uszkodzeniami powstałymi na skutek wstrząsów i upadków z wysokości 1,5 m. Zintegrowana obsługa wielu systemów, uniwersalnego kabla i nowych symboli zapewniają niezbędną ochronę inwestycji teraz i w przyszłości.

Sprzedanych          300+

Bezawaryjność       99,9%

Polecenia            100,0%

  159,99 zł 

Niewielkie rozmiary, mała waga i wyjątkowa funkcjonalność - to cechy czytnika kodów kreskowych marki Interfis LC2200 . Urządzenie obsługuje kody kreskowe 1D, używając do tego precyzyjnej diody laserowej. W LC2200 dostępne są 3 porty komunikacyjne - RS 232, łącze klawiaturowe, USB - które zapewniają sprawną współpracę z różnymi urządzeniami, m.in. z komputerem, terminalem komputerowym lub kasą rejestrującą. W zestawie z czytnikiem znajduje się podstawka, umożliwiająca 2 tryby pracy: manualny lub automatyczny. Co więcej, Interfis LC2200 jest odporny na wielokrotne upadki z wysokości 1,5 m na twarde podłoże. Korzystaj z nowoczesnej i niezawodnej technologii.

Sprzedanych          500+

Bezawaryjność       99,9%

Polecenia            100,0%

  199,99 zł 

Regenerowana Zebra 2824 to niewielkich rozmiarów drukarka przeznaczona do zastosowań w sytuacjach, gdy dysponujemy niewielką ilością miejsca, a etykiety, które drukujemy przeznaczone są do oznakowywania tzw. towarów szybko rotujących.Sprawdzają się przede wszystkim w handlu detalicznym: punktach kasowych, aptekach oraz jako wyposażenie biura. Występują z interfejsem szeregowym RS232 (w tej wersji wyposażone również w interfejs USB) lub równoległym (Centronics).Drukują wszystkie popularne typy kodów kreskowych, teksty oraz grafikę. Są wygodne i proste w obsłudze. Najważniejsze cechy: maksymalna szerokość wydruku 56 mm, 32-bitowy procesor RISC, języki programowania EPL i ZPL ,ułatwiające instalację oprogramowanie Zebra Setup Utilities, opcje ułatwiające dostosowanie się do wymagań klienta (dodatkowa pamięć, Ethernet 10/100, dyspenser etykiet).

Sprzedanych          200+

Bezawaryjność       99,9%

Polecenia            100,0%

  499,99 zł 

Bezpłatne prezentacje i wdrożenia; Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Puck Reda Rumia Tczew Pruszcz Starogard Kościerzyna Kartuzy Żukowo Lębork Władysławowo Nowy Dwór Skarszewy Jastarnia