Tania drukarka Farex Flex - zainwestuj w urządzenie, które pozwoli Ci obsługiwać więcej transakcji w tym samym czasie.  Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub porozmawiaj na czacie.  

Wyślij wiadomość

Odpowiemy natychmiast!

Drukarka fiskalna Farex Flex to idealne rozwiązanie, dla klientów z chudszym portfelem, którzy nie mają czasu na ręczne programowanie kasy fiskalnej i chcą szybko realizować transakcje poprzez drukarkę fiskalną za cenę kasy fiskalnej. Każdy przedsiębiorca, wie jak ważny i cenny jest jego czas, który poświęca na obsługę transakcji. Drukarka jest tania i w pełni funkcjonalna współpracuje z najlepszymi programami handlowymi. Zainwestuj w urządzenie, które pozwoli Ci obsługiwać więcej transakcji w tym samym czasie.   

Zalety drukarki Farex Flex

 • Drukarka fiskalna - nie trzeba posiadać kasy fiskalnej. Można korzystać z posiadanego programu sprzedażowo-magazynowego.

 • Łatwe połączenie drukarki z komputerem (RS232 lub USB).

 • Pełna funkcjonalność - FAREX FLEX posiada wszystkie niezbędne funkcje.

 • Dwa wyświetlacze - dla Klienta i operatora - zapewniają wygodę i wszechstronność użytkowania.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

586 005 350

 

Wypełnij formularz a nasz innowacyjny system w ciągu kilku sekund skalkuluje ceny na  podstawie Twojego PKD. Jeżeli nie posiadasz numeru NIP wpisz rodzaj planowanej działalności np. sklep internetowy. 

Jeżeli jesteś już naszym klientem podaj e-mail lub telefon, który używasz do kontaktu z nami

Po kliknięciu tego przycisku strona zostanie przeładowana 

Bezpłatne prezentacje i wdrożenia; Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Puck Reda Rumia Tczew Pruszcz Starogard Kościerzyna Kartuzy Żukowo Lębork Władysławowo Nowy Dwór Skarszewy Jastarnia