Wyślij wiadomość

Odpowiemy natychmiast!

Model Trio to innowacyjna drukarka rejestrująca, którą w pełni dopasujesz do potrzeb swojej działalności. Nazwa tego urządzenia nie jest przypadkowa. Oferuje ono bowiem 3 rozwiązania: standardową współpracę z komputerem stacjonarnym lub laptopem, komunikację z tabletem zamontowanym w uchwycie albo funkcjonalność bileterki .

586 005 350

Model Trio to innowacyjna drukarka rejestrująca, którą w pełni dopasujesz do potrzeb swojej działalności. Nazwa tego urządzenia nie jest przypadkowa. Oferuje ono bowiem 3 rozwiązania: standardową współpracę z komputerem stacjonarnym lub laptopem, komunikację z tabletem zamontowanym w uchwycie albo funkcjonalność bileterki. Co więcej, urządzenie marki Posnet zostało wyposażone w moduł elektronicznej kopii paragonów fiskalnych, ekran LCD, wytrzymały akumulator oraz wydajny mechanizm termiczny. Model Trio świetnie spisuje się także podczas współpracy z różnego rodzaju systemami operacyjnymi i programami sprzedażowymi. Zacznij używać rozwiązania technologicznego XXI wieku!

Zalety drukarki Posnet Trio

  • Gniazdo pozwalające rozbudowe drukarki o moduły takie jak :RS232, moduł Bluetooth, szuflada wielonapięciowa i wiele innych 

  • Możliwość dodania swojej grafiki w nagłówku i stopce paragonu

  • Formatka pozawala na drukowanie wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do użytkownika

  • Możliwość wydruków kodów kreskowych

  • Drukarka pozwala swobodnie edytować zawartość na drukowanej Fakturze.

  • Port USB w standardzie, dzięki któremu można podłączyć drukarke do gamy urządzeń 

  • Zasilanie poprzez komunikacje z portu USB

 

Wypełnij formularz a nasz innowacyjny system w ciągu kilku sekund skalkuluje ceny na  podstawie Twojego PKD. Jeżeli nie posiadasz numeru NIP wpisz rodzaj planowanej działalności np. sklep internetowy. 

Jeżeli jesteś już naszym klientem podaj e-mail lub telefon, który używasz do kontaktu z nami

Po kliknięciu tego przycisku strona zostanie przeładowana 

Bezpłatne prezentacje i wdrożenia; Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Puck Reda Rumia Tczew Pruszcz Starogard Kościerzyna Kartuzy Żukowo Lębork Władysławowo Nowy Dwór Skarszewy Jastarnia

Trio_klawiatura_posnet_fancybox