Thermal XL - sięgnij po innowacyjną technologię, która zagwarantuje najwyższy komfort pracy. Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub porozmawiaj na czacie.  

Wyślij wiadomość

Odpowiemy natychmiast!

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL z wyświetlaczem wolnostojącym to rozwiązanie, które zrewolucjonizowało rynek drukarek fiskalnych. Jest to pierwsza drukarka z wyświetlaczem wolnostojącym, która uzyskała pozytywna recenzje Ministerstwa Finansów. Dzięki takiemu rozwiązaniu sama drukarka może być umieszczona w miejscu z wygodnym dostępem dla obsługi  a wyświetlacz zgodnie z przepisami umieszczony na wysokości wzroku klienta. Drukarka posiada obcinacz papieru i standardowo port sieciowy, który umożliwia drukowanie paragonów poprzez internet. Drukuje także kody 2D i grafiki na paragonach fiskalnych i wydrukach reklamowych. Sięgnij po innowacyjną technologię, która zagwarantuje najwyższy komfort pracy.

Zalety drukarki Thermal XL

 

 • Grafika i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych

 • Trzy wersje wyświetlacza

 • Wyjątkowy mechanizm drukujący

 • Szeroka gama wydruków niefiskalnych

 • Wyjątkowo małe rozmiary i waga

 • Kompatybilność z większością szuflad

   

   

   

 •  

   

586 005 350

 

Wypełnij formularz a nasz innowacyjny system w ciągu kilku sekund skalkuluje ceny na  podstawie Twojego PKD. Jeżeli nie posiadasz numeru NIP wpisz rodzaj planowanej działalności np. sklep internetowy. 

Jeżeli jesteś już naszym klientem podaj e-mail lub telefon, który używasz do kontaktu z nami

Po kliknięciu tego przycisku strona zostanie przeładowana 

Bezpłatne prezentacje i wdrożenia; Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Puck Reda Rumia Tczew Pruszcz Starogard Kościerzyna Kartuzy Żukowo Lębork Władysławowo Nowy Dwór Skarszewy Jastarnia