Kasa Posnet Bingo ONLINE szczególnie chwalona w małych sklepach osiedlowych świetnie sprawdza się nie tylko tam. Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub porozmawiaj na czacie.  

Wyślij wiadomość

Odpowiemy natychmiast!

586 005 350

Kasa Posnet Bingo ONLINE to urządzenie chwalone i polecane przez właścicieli małych i średnich punktów handlowo-usługowych. Czytelny wyświetlacz operatora, kapselkową klawiature, oraz wytrzymały mechanizm drukujący to cechy zapewniającę bezawaryjną, intuicyjną i przyjemną obsługę urządzenia. Kasę można podłączyć do Centralnego Repozytorium Kas za pomocą trzech interfejsów. Standardowa konfiguracja kasy zapewnia złącze Ethernet oraz podłączenie za pomocą kabla USB do komputera z dostępem do internetu. Opcjonalnie istnieje możliwiość dokupienia dodatkowego modułu GPRS z kartą SIM. 

1/1

Synchronizacja danych z Centralnym Repozytorium Kas zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów

Mechanizm Wrzuć i Pracuj zapobiega problemom z wymianą papieru w kasie

Możliwość zaprogramowania maksymalnej kwoty paragonu, przy której NIP Klienta będzie drukowany

 

Wypełnij formularz a nasz innowacyjny system w ciągu kilku sekund skalkuluje ceny na  podstawie Twojego PKD. Jeżeli nie posiadasz numeru NIP wpisz rodzaj planowanej działalności np. sklep internetowy. 

Jeżeli jesteś już naszym klientem podaj e-mail lub telefon, który używasz do kontaktu z nami

Po kliknięciu tego przycisku strona zostanie przeładowana 

Bezpłatne prezentacje i wdrożenia; Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Puck Reda Rumia Tczew Pruszcz Starogard Kościerzyna Kartuzy Żukowo Lębork Władysławowo Nowy Dwór Skarszewy Jastarnia