Przetestowane i tanie oprogramowanie dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Wszystkie aplikacje wdrażamy i serwisujemy zdalnie. Zaletą naszych programów jest współpraca ze sprzętem peryferyjnym typu drukarki fiskalne, czytniki kodów, drukarki etykiet, możliwość integracji ze sklepami internetowymi i rozwiązaniami branżowymi

oraz co najważniejsze bezpieczne i sprawdzone bazy danych.  

586 005 350

PC Market 7 to typowy program dla sklepów i hurtowni. Pozwala na szybką sprzedaż i obsługę praktycznie wszystkich dostępnych urządzeń. Dzięki aplikacji szybko znajdziesz najlepiej i najgorzej sprzedające się towary, sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami i bieżące zyski sklepu. Zaoszczędzisz na szybkim sporządzeniu remanentu. Dzięki współpracy z przenośnymi terminalami remanent będzie trwał krócej. Możesz też użyć terminali do wprowadzania dostaw, Szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować etykietkę dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych towarów, Szybko ometkujesz swoje towary. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk 100 etykiet na towary, to kwestia kilkunastu sekund,Możesz zaoszczędzić czas na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Jeśli Twój dostawca prześle je przez Internet.

PC-POS jest prostym i funkcjonalnym programem kasowym typu POS przeznaczonym dla stanowiska komputerowego z monitorem, drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą (PC lub programowalną).

PC-POS Premium to zaawansowane rozwiązanie informatyczne do obsługi systemów kasowych z wieloma stanowiskami kasowymi PC-POS. Jego podstawowym zadaniem jest nadzór i komunikacja nad kasami i kasjerami - w systemie możemy na bieżąco obserwować utargi zarejestrowane na poszczególnych kasach, a także śledzić wyniki sprzedaży wybranych kasjerów. System umożliwia rozliczenie zmian kasjerów oraz zarejestrowanie odbiorów częściowych dokumentujących gotówkę przekazaną przez kasjerów w trakcie pracy.PC-POS Premium pośredniczy w wymianie danych pomiędzy programem magazynowym (np. PC-Market) a kasami PC-POS.

PC-Market Lite to uproszczona wersja programu służąca głównie do programowania kas fiskalnych:- obsługa karty towarów (uproszczona karta towaru, tylko niezbędne elementy)- eksport do kasy- import sprzedaży z kasy- opcjonalnie możliwość obsługi i sprzedaży na drukarce fiskalnej- raporty sprzedaży na kasach (predefiniowane i uproszczone)- kilka prostych przycisków na ekranie (dodaj towar, edytuj towar, wyślij na kasy, odbierz sprzedaż z kasy, raport) - możliwość obejrzenia Demo pełnej wersji PC-Market 7, kompleksowego programu do obsługi sklepu- instalator uproszczony i predefiniowany. Bardzo prosto można wykonać upgrade programu z wersji Lite do wersji pełnej PC-Market 7, za dopłatą różnicy ceny.

  mPOS Android

PC-Market mPOS jest stanowiskiem sprzedaży POS przeznaczonym dla tabletów obsługujących platformę Android. mPOS wykorzystując komunikację WiFi oraz Bluetooth, umożliwia pracę z urządzeniami bezprzewodowo.

Bezpłatne prezentacje i wdrożenia; Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Puck Reda Rumia Tczew Pruszcz Starogard Kościerzyna Kartuzy Żukowo Lębork Władysławowo Nowy Dwór Skarszewy Jastarnia