Subiekt GT to obecnie najpopularniejszy w Polsce program handlowo-magazynowy. Z powodzeniem może służyć w sklepie, hurtowni, do obsługi biura i sprzedaży internetowej. 

Program Subiekt GT

586 005 350

Subiekt GT od wielu lat najpopularniejszy program dla firm w Polsce (ponad 600 tys licencji), obecnie używa go większość przedsiębiorstw. Jest to jedyne rozwiązanie na rynku, które można dowolnie rozbudowywać o rozwiązania partnerów, dzięki temu program jest uniwersalny i w pełni funkcjonalny. Dodatkowo w pakiecie Insert znajduja się programy CRM, księgowe, kadrowe, program do obsługi sklepów internetowych i aukcji Allegro oraz program do sprzedaży mobilnej, Aplikacja działa na szybkim, niezawodnym i darmowym serwerze MS SQL. Program pozwala na wygenerowanie wszystkich typów dokumentów handlowych w różnych wersjach językowych, posiada funkcję automatycznego uzupełniania danych kontrahenta z GUS i sprawdzania podmiotu w rejestrze VAT, Pozwala na obsługę nieograniczonej liczby magazynów i pracowników. Dzięki wbudowanemu modułowi rozrachunków i zestawień mamy pełną kontrolę nad firmą. Program pozwala na import i eksport faktur elektronicznych w popularnych plikach, dzięki temu minimalizuje czas potrzebny na ręczne wpisywanie dokumentów. Zainwestuj w najlepsze polskie oprogramowanie dla firm, które usprawni pracę Twojego przedsiębiorstwa..

Najważniejsze cechy programu Subiekt GT

- Profesjonalny system magazynowo-handlowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.

- Dostosowany do wymogów i praktyk stosowanych w Unii Europejskiej.

- Intuicyjny kreator wdrożeniowy umożliwiający łatwe rozpoczęcie pracy z programem.

- Możliwość elektronicznego wysyłania danych do biura rachunkowego.

- Ewidencjonowanie użytkowników programu wraz z przydzielaniem im uprawnień do wykonywania określonych operacji.

- Rozwiązania interfejsowe zapewniające najwyższą ergonomię i wygodę pracy (możliwość uruchamiania modułów w zakładkach jak w przeglądarkach internetowych; rozbudowana parametryzacja list, wyszukiwanie, sortowanie, filtrowanie, zarządzanie kolumnami i wiele innych).

- Stały monitoring kondycji firmy dzięki szeregowi zestawień.

- Szereg skrótów klawiszowych umożliwiających obsługę programu wyłącznie za pomocą klawiatury.

- Możliwość tworzenia własnych raportów i zestawień w oparciu o technologie SQL, XML i COM.

- Motor bazy danych Microsoft SQL - Server zapewniający wysoką wydajność i bezpieczeństwo pracy.

- Praca w sieci komputerowej lub na pojedynczym stanowisku.

- Wydruki graficzne (wszystkie) i tekstowe (główne). Możliwość zaawansowanego zarządzania wydrukami graficznymi z poziomu programu, wraz z możliwością ich edycji.

- Zaawansowane zarządzanie rozrachunkami (tworzenie i rozliczanie), wraz z pełną historią.

- Rozrachunki wspólne z Rewizorem GT.Licencja na trzy stanowiska w standardzie.

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo edytować mnie. To proste.

Bezpłatne prezentacje i wdrożenia; Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Puck Reda Rumia Tczew Pruszcz Starogard Kościerzyna Kartuzy Żukowo Lębork Władysławowo Nowy Dwór Skarszewy Jastarnia