Przenośne terminale płatnicze, które zwiększą Twoje obroty nawet o 40% Klienci chętniej wydaja pieniądze płacąc kartą. Inwestycja, która się opłaca!

Wyślij wiadomość

Odpowiemy natychmiast!

586 005 350

Terminale płatnicze

Zainstaluj darmowy terminal z programu Polska Bezgotówkowa 
0 zł abonamentu, 0% prowizji, 0 zł za szkolenie, 0 zł za instalację.
Możliwość instalacji do trzech darmowych terminali na jeden NIP z obrotem do 100 tys zł

Bezprzewodowe urządzenie firmy Ingenico, które pozwoli Ci na kompleksową obsługę płatności elektronicznych. Ingenico Move 2500 umożliwia używanie kart z paskiem, chipowych i zbliżeniowych, jak również zapewnia przyjmowanie płatności PeoPay z zastosowaniem telefonów komórkowych, sprzedaż doładowań GSM oraz wprowadzenie skutecznego systemu lojalnościowego dla klientów. Poza tym, terminal został wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz, intuicyjną w obsłudze klawiaturę oraz mechanizm drukujący, który pracuje z szybkością 30 linii na sekundę. Zainwestuj w nowoczesne urządzenie i wzbogać swoją ofertę o dodatkowe usługi.

Zainstalowanych      3000+

Bezawaryjność       99,9%

Polecenia            100,0%

0 zł

Pinpad Ingenico Line 3500 to urządzenie współpracujące z kasami fiskalnymi poprzez interfejs USB. Dzięki zastosowaniu Pinpada unikniesz pomyłek ponieważ kwota na terminal wysłana jest bezpośrednio z kasy fiskalnej bądź innego urządzenia z którym współpracuje. Innowacyjny wygląd, trwała obudowa i prosta, szybka obsługa zapewni w twojej firmie długą i stabilną prace nawet w ciężkich warunkach.  

Zainstalowanych    1000+

Bezawaryjność     100,0%

Polecenia            100,0%

0 zł

Netpay to przyjazny w obsłudze terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych i wydruku potwierdzeń bez potrzeby zakupu dodatkowych urządzeń. Terminal udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas co sprawia że rozwiązanie jest jednym z najtańszych na rynku.Netpay to przyjazny w obsłudze terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych i wydruku potwierdzeń bez potrzeby zakupu dodatkowych urządzeń. Terminal udostępnia kasie fiskalnej Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas co sprawia że rozwiązanie jest jednym z najtańszych na rynku.

0 zł

Zainstalowanych    1000+

Bezawaryjność     100,0%

Polecenia            100,0%

 

Terminal płatniczy Ingenico Desk 3200 LAN pracujący na podstawie łącza Ethernet, to urządzenie przeznaczone do codziennego użytku, ze względu na stabilność połączenia. Dzięki terminalowi płatniczemu Desk 3200 twoi klienci płacą w prosty i bezpieczny sposób. Dlatego ich obsługa jest całkowicie intuicyjna. Terminal płatniczy Ingenico Desk 3200 to gwarancja wzrostu przychodów, bezpieczeństwa transakcji oraz atrakcyjności oferty. Nowoczesna technologia umożliwi Ci obsługiwanie klientów przy pomocy wybranych aplikacji - płatności kartą, doładowań telefonów i opłacania rachunków

Sprzedanych           600+

Bezawaryjność       99,9%

Polecenia             100,0%

0 zł

Jeżeli jesteś już naszym klientem podaj e-mail lub telefon, który używasz do kontaktu z nami

Wypełnij formularz a oferta terminali płatniczych trafi na twój adres e-mail w ciągu kilku minut

Bezpłatne prezentacje i wdrożenia; Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Puck Reda Rumia Tczew Pruszcz Starogard Kościerzyna Kartuzy Żukowo Lębork Władysławowo Nowy Dwór Skarszewy Jastarnia