Dziękuję za wypełnienie formularza. Poniżej znajdziesz ceny miesięcznej dzierżawy terminali płatniczych. Ofertę stawek prowizyjnych dostosowaną do Twojego PKD otrzymasz na swoj adres e-mail. 

Wyślij wiadomość

Odpowiemy natychmiast!

586 005 350

 Terminal 0 zł, prowizja 0% przez rok . W

Bezprzewodowe urządzenie firmy Ingenico, które pozwoli Ci na kompleksową obsługę płatności elektronicznych. Ingenico Move 2500 umożliwia używanie kart z paskiem, chipowych i zbliżeniowych, jak również zapewnia przyjmowanie płatności PeoPay z zastosowaniem telefonów komórkowych, sprzedaż doładowań GSM oraz wprowadzenie skutecznego systemu lojalnościowego dla klientów. Poza tym, terminal został wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz, intuicyjną w obsłudze klawiaturę oraz mechanizm drukujący, który pracuje z szybkością 30 linii na sekundę. Zainwestuj w nowoczesne urządzenie i wzbogać swoją ofertę o dodatkowe usługi.

od 35 zł netto 

Sprzedanych          100+

Bezawaryjność       99,9%

Polecenia            100,0%

Terminal płatniczy Ingenico Desk 3200 LANpracujący na podstawie łącza GPRS, to urządzenie przeznaczone do codziennego użytku, ze względu na stabilność połączenia. Dzięki terminalowi płatniczemu Desk 3200 twoi klienci płacą w prosty i bezpieczny sposób. Dlatego ich obsługa jest całkowicie intuicyjna. Terminal płatniczy Ingenico Desk 3200 LAN to gwarancja wzrostu przychodów, bezpieczeństwa transakcji oraz atrakcyjności oferty. Nowoczesna technologia umożliwi Ci obsługiwanie klientów przy pomocy wybranych aplikacji - płatności kartą, doładowań telefonów i opłacania rachunków

od 26 zł netto 

Sprzedanych           200+

Bezawaryjność       99,9%

Polecenia             100,0%

Pinpad Ingenico Line 3500 to urządzenie współpracujące z szeregiem urządzeń poprzez interfejs USB. Dzięki zastosowaniu Pinpada unikniesz pomyłek ponieważ kwota na terminal wysłana jest bezpośrednio z kasy fiskalnej bądź innego urządzenia z którym współpracuje. Innowacyjny wygląd, trwała obudowa i prosta, szybka obsługa zapewni w twojej firmie długą i stabilną prace nawet w ciężkich warunkach.  

Sprzedanych           100+

Bezawaryjność     100,0%

Polecenia            100,0%

od 8,99 zł netto 

 

Wypełnij formularz a nasz innowacyjny system

w ciągu kilku sekund skalkuluje ceny na  podstawie Twojego PKD. Jeżeli nie posiadasz numeru NIP wpisz rodzaj planowanej działalności np. sklep internetowy. 

WJeżeli jesteś już naszym klientem podaj e-mail lub telefon, który używasz do kontaktu z nami

Po kliknięciu tego przycisku strona zostanie przeładowana 

Bezpłatne prezentacje i wdrożenia; Gdańsk Gdynia Sopot Wejherowo Puck Reda Rumia Tczew Pruszcz Starogard Kościerzyna Kartuzy Żukowo Lębork Władysławowo Nowy Dwór Skarszewy Jastarnia